afdeling.gif

 


A-kassen


 

Lene_Tejlmann-.jpg

Navn: Lene Tejlmann 
Stilling: A-kasseleder
Område: Daglig ledelse, SU.
Telefon:  88 92 21 98
E-mail: 
lene.tejlmann@3f.dk


Nany Madelung_1.jpg

Navn: Nany Madelung
Stilling: A-kassemedarbejder
Område: A-kasse & efterløn
Interne Tillidshverv: Tillidsrepræsentant
Interne udvalg:
Tilforordnet til bestyrelsen, Næstformand SU
Telefon:  88 92 21 88
E-mail: nany.madelung@3f.dk


Bente portræt.jpg

Navn: Bente Baasch
Stilling: A-kassemedarbejder
Område:
A-kasse, 3 måneders samtaler & efterløn
Telefon: 
88 92 21 93
E-mail:
bente.baasch@3f.dk


Hanne Jørgensen_1.jpg

Navn: Hanne Jørgensen
Stilling: A-kassemedarbejder
Område:
A-kasse, 3 måneders samtaler & efterløn
Telefon: 
88 92 21 94
E-mail:
hanne.jorgensen@3f.dk


Hanne Ifthekar.jpg

Navn: Hanne Iftikhar
Stilling:
A-kassemedarbejder
Område:
A-kasse, 3 måneders samtaler & efterløn
Telefon:  88 92 21 58
E-mail:
hanne.iftikhar@3f.dk


Jette Friis_1.jpg

Navn: Jette Lykke Friis
Stilling: A-kassemedarbejder
Område:
A-kasse, 3 måneders samtaler, vejledning og VEU
Telefon: 
88 92 21 71
E-mail:
jette.friis@3f.dk


Ulla Rasmussen_1.jpg

Navn: Ulla Rasmussen
Stilling:
A-kassemedarbejder
Område:
A-kasse, 3 måneders samtaler
Telefon: 
88 92 21 88
E-mail:
ulla.rasmussen@3f.dk