afdeling.gif

 


Tilforordnede


 

Jan_1.jpg

Navn: Jan Pedersen
Stilling:
Kasserer
Område:
Daglig leder & Økonomi
Interne udvalg:
Tilforordnet til bestyrelsen
Telefon: 
88 92 21 87
E-mail:
jan.pedersen@3f.dk

Lene L.jpg

Navn: Jacob Norus
Stilling: A-kasseleder
Område: Daglig leder i A-kassen.
Interne udvalg: Daglig ledelse, SU
Telefon: 27772594
E-mail: jacob.norus@3f.dk

me 001.jpg

Navn: Pia Carøe
Stilling: Faglig Konsulent
Område:
Privat Service
Interne udvalg:
Tilforordnet til Bestyrelsen
Interne tillidshverv: Arbejdsmiljørepræsentant
Eksterne udvalg:
Telefon: 
88 92 21 80
E-mail:
pia.caroe@3f.dk

Torben_3.jpg

Navn: Torben Christensen
Stilling:
Faglig Konsulent
Område:
Den offentlige gruppe
Interne udvalg:
Tilforordnet til Bestyrelsen, Oplysningsudvalget
Eksterne udvalg:
LO repræsentant i Produktionsskolens bestyrelse
Telefon: 
88 92 21 85
E-mail:
torben.christensen@3f.dk

Michael2.jpg

Navn: Michael Christensen
Stilling: Faglig Konsulent
Område: Transport
Interne udvalg: Tilforordnet til Bestyrelsen
Eksterne udvalg:

Telefon: 
88 92 21 57
E-mail:
michael.christensen@3f.dk

Per Nielsen_1.jpg

Navn: Per Nielsen
Stilling:
Faglig Konsulent
Område:
Byggegruppen
Interne udvalg:
Tilforordnet til Bestyrelsen
Eksterne udvalg:

Telefon: 
88 92 21 55
E-mail:
per.n@3f.dk

no.jpg

Navn: Benny Jørgensen
Område: Formand for Seniorklubben
Interne udvalg: Tilforordnede for Bestyrelsen
E-mail: 49219251@stofanet.dk

no.jpg

Navn: Kristina Skov
Stilling: Organisator for Hotel og Restauration området, 3F Nordsjælland Øst
Område: Hotel og Restauration
Telefon: 27773595
E-mail: kristina.skov@3f.dk