afdeling.gif

 


Klubber


 

 

Klubnavn:   D. 6. afdeling - Matas A/S

Formand:     TR Lars Munk

Tlf.:                

Mobil tlf.:     42770228

E-mail:        lars.munk@webspeed.dk

 

Klubnavn:   Dansac A/S Klub 99

Formand:     TR Lotte Kassinger

Tlf.:  

Mobil tlf.:     22159691

E-mail:        lotte.kassinger@dansac.com

 

Klubnavn:   Klub Ferropherm

Formand:     TR Jørgen Persson

Tlf.:             49127100

Mobil tlf.:     28708037

E-mail:        jorgen.persson@meggitt.com

 

Klubnavn:   3F faglig klub XO Care

Formand:     TR Preben Falch Hansen

Tlf.:             45167104 ( arbejdet )    

Mobil tlf.:     40946860

E-mail:        preben.hansen@xo-care.com

 

Klubnavn:   Klubben Polar Seals

Formand:     TR Birgit Lindberg

Tlf.:            

Mobil tlf.:     29682420

E-mail:        birgit-annemette@hotmail.com

 

Klubnavn:   Klub 3F Shamban

Formand:     TR Finn O. Frederiksen

Tlf.:             49270266 ( arbejdet )

Mobil tlf.:     24443872

E-mail:        finn.frederiksen@trelleborg.com

 

Klubnavn:   Løgstrup Kvistgård

Formand:     TR Ivan Mathiessen

Tlf.:                

Mobil tlf.:     30805855

E-mail:        tillidsmand-3f@logstrup.dk

 

Klubnavn:   Hørsholm postklub

Formand:     TR Steen Øllgaard

Tlf.:             45868388

Mobil tlf.:     60688388

E-mail:        steenollgaard@gmail.com

 

Klubnavn:   Postklubben Prøvestenen

Formand:     TR Thorfinn Branderup Johansen

Tlf.:            

Mobil tlf.:     25326713

E-mail:        thorfinn@thegreenhouse.dk

 

Klubnavn:   Postklubben Farum

Formand:     TR

Tlf.:            

Mobil tlf.:    

E-mail:       


Klubnavn:   Budklubben Distribution 2006

Formand:     TR Walid Kayed Said

Tlf.:            

Mobil tlf.:     42202249

E-mail:        ksaid2@hotmail.com


Klubnavn:   Klub LO skolen

Formand:    TR

Tlf.:  

Mobil tlf.:    

E-mail:                                  

 

Klubnavn:   Renovationsklubben

Formand:     TR

Tlf.:  

Mobil tlf.:    

E-mail:       

 

Klubnavn:   Helsingør kirkegård

Formand:     TR

Tlf.:            

Mobil tlf.:    

E-mail:       

 

Klubnavn:   Coloplast

Formand:     TR Carsten Bentzen

Tlf.:             49210449

Mobil tlf.:     49114862

E-mail:        dkcacb@coloplast.com